BRANVE®

Reklamné predmety

INKPresun myšlienok a nápadov na papier - kultúra písania rukou. Písacie potreby kombinujúce rôzne materiály a formy v modernom a elegantnom dizajne. Tok atramentu ako inšpirácia a atrament ako skladteľ dokonalých slov.

EMPIRE. Udržiavanie identity vo svete, ktorý vyžaduje organizáciu a sústredenie. Empire sa prezentuje ako sofistikovaný, moderný, a pritom pozorný k detailom. V kolekcii Empire sa funkcie a osobnosť odrážajú v starostlivo zvolených materiáloch, kde každý prvok má svoj vlastný účel - forma sa prispôsobuje funkcii. Kto povedal, že prehľadnosť nemôže byť elegantná ?

DYNAMIC. Podnikanie a voľný čas môžu ísť ruka v ruke. Je dôležité nepodľahnúť všadeprítomnému hektickému rytmusu a tajomstvom je multifunkčnosť. Univerzálnosť je otázkou neočakávaných kombinácií - robusnosť a ľahkosť, praktickosť a ušľachtilosť materiálov. Predmety Dynamic sú tvorené kontrastnými valstnosťami - je to eneria v pohybe.

URBAN. Rutina každodenného mestského života vyžaduje flexibilitu. Hoci kolekcia Urban predstavuje alternatívny a odvážny štýl, je pripravená na všetky každodenné výzvy a čelia im s nadšením, ľahkosťou a správnou dávkou striedmosti. Módne predmety pre tých, ktorí sú vždy pripravení na zmenu.

MOTION. Nástrahy života vo veľkých mestách môžu byť prekonávané odvahou. Úcrivosť a pohodlie označujú radu Motion. Vďaka avantgardným vlastnostiam sú tieto produkty určené predovšetkýmtým odvážnym z nás, ktorí sa neboja vyniknúť a vystúpiť z davu.

QUOTE. To čo je najdôležitejšie, by malo byť zaznamenané. Úlohy, správy, nápady aj všetky inšpirácie si zaslúžia výsadu nepopísaných stránok. Kreativita dostáva svoj tvar pri vyplňovaní prázdnych stránok. Inšpiráciu môžete nájsť kdekoľvek, napríklad v geometrii tvarov alebo v novo objavenej kultúre miesta a tradícií.

Všetky uvedené ceny sú vrátane 20% DPH

Uvedené ceny nezahŕňajú personalizáciu/potlač.