BRANVE®

Reklamné predmety

INKPresun myšlienok a nápadov na papier - kultúra písania rukou. Písacie potreby kombinujúce rôzne materiály a formy v modernom a elegantnom dizajne. Tok atramentu ako inšpirácia a atrament ako skladteľ dokonalých slov.

Kategórie

EMPIRE. Udržiavanie identity vo svete, ktorý vyžaduje organizáciu a sústredenie. Empire sa prezentuje ako sofistikovaný, moderný, a pritom pozorný k detailom. V kolekcii Empire sa funkcie a osobnosť odrážajú v starostlivo zvolených materiáloch, kde každý prvok má svoj vlastný účel - forma sa prispôsobuje funkcii. Kto povedal, že prehľadnosť nemôže byť elegantná ?

Kategórie

DYNAMIC. Podnikanie a voľný čas môžu ísť ruka v ruke. Je dôležité nepodľahnúť všadeprítomnému hektickému rytmusu a tajomstvom je multifunkčnosť. Univerzálnosť je otázkou neočakávaných kombinácií - robusnosť a ľahkosť, praktickosť a ušľachtilosť materiálov. Predmety Dynamic sú tvorené kontrastnými valstnosťami - je to eneria v pohybe.

Kategórie

URBAN. Rutina každodenného mestského života vyžaduje flexibilitu. Hoci kolekcia Urban predstavuje alternatívny a odvážny štýl, je pripravená na všetky každodenné výzvy a čelia im s nadšením, ľahkosťou a správnou dávkou striedmosti. Módne predmety pre tých, ktorí sú vždy pripravení na zmenu.

Kategórie

MOTION. Nástrahy života vo veľkých mestách môžu byť prekonávané odvahou. Úcrivosť a pohodlie označujú radu Motion. Vďaka avantgardným vlastnostiam sú tieto produkty určené predovšetkýmtým odvážnym z nás, ktorí sa neboja vyniknúť a vystúpiť z davu.

Kategórie

QUOTE. To čo je najdôležitejšie, by malo byť zaznamenané. Úlohy, správy, nápady aj všetky inšpirácie si zaslúžia výsadu nepopísaných stránok. Kreativita dostáva svoj tvar pri vyplňovaní prázdnych stránok. Inšpiráciu môžete nájsť kdekoľvek, napríklad v geometrii tvarov alebo v novo objavenej kultúre miesta a tradícií.

Kategórie

Všetky uvedené ceny sú vrátane 20% DPH

Uvedené ceny nezahŕňajú personalizáciu/potlač.